Kniha návštev,referencie

Dátum: 01.01.2016

Vložil: Amalia

Titulok: Jezuriatka

Dakujem panu Jaroslavovi Duskovi za tolku ochotu a ustretovost,ze mi poslal knizku , i ked uz nieje oficialne v predaji. Je nadherne spracovana a to nehovorim o krezbickach

Odpovedať

—————

Dátum: 01.01.2016

Vložil: Autor

Titulok: Re:Jezuriatka

Ďakujem Vám za príspevok pani Amália,vlastne novoročný, ako pekné hodnotenie knihy,potešilo ma to!

Odpovedať

—————

Dátum: 15.12.2015

Vložil: MŠ Bambuľkovo Svätoplukovo

Titulok: super kniha

ďakujeme veľmi pekne za úžasnú knižku, plnú poučných príbehov, vďaka ktorým môžeme výchovne vplývať na deti aj prostredníctvom knihy a plnohodnotne ju využívať aj v edukačných aktivitách (motivácia, výtvarné aktivity, budovanie hodnôt,......)
tešíme sa už na ďalšiu knihu- pánovi Jarkovi prajeme veľa síl, chuti a inšpirácií na tvorbu krásnych príbehov.
prajeme všetko dobré :)

Odpovedať

—————

Dátum: 21.12.2015

Vložil: Autor

Titulok: Re:super kniha

Ďakujem pedagogickému zboru MŠ Bambuľkovo,pre nás s tetou Zuzkou to bola jedna z najkrajších a najemotívnejších besied!

Odpovedať

—————

Dátum: 08.12.2015

Vložil: Milan Čižmárik

Titulok: Ježkovci

Keď moja vnučka Ninka dostala pod stromček knižku Ježkovci,ako to bolo velmi sa jej potešila.Čítal som jej príbehy rodinky Ježkovcov.Zaujali aj mňa svojou milotou,jednoduchými, pravdivými a poučnými príbehmi rodinky Ježkovcov.Teraz Ninka,keď je školáčka si číta knižku a patrí medzi jej najobľúbenejšie.Teší sa na ďalšie príbehy rodinky Ježkovcov.

Odpovedať

—————

Dátum: 09.12.2015

Vložil: Jaro

Titulok: Re:Ježkovci

P.Čižmárik,ďakujem a teší ma že kniha robí Vašej vnučke radosť!

Odpovedať

—————

Dátum: 26.11.2015

Vložil: ZŠ Tulipánová

Titulok: Ježkovci

Dnes 25.11. 2015 tretiakov a štvrtákov navštívil pán Jaroslav Duška, autor knižky„ Ježkovci“, ktorého deti chodili na našu školu. Pani Zuzka Ondrušková Vicenová deťom prečítala príbeh o vianočnom stromčeku. Deti to veľmi zaujalo a páčili sa im aj figúrky ježkov, ktoré pán Duška priniesol. Potom boli deťom premietnuté na interaktívnu tabuľu aj ďalšie obrázky o ježkovskej rodinke, ktoré nakreslili Agátka a Magdalénka, vnučky p. Duška . Deťom sa páčili aj obrázky živých ježkov, no a potom už nasledovala beseda. Deti mali množstvo otázok, zaujímali sa, ako vznikla kniha, prečo ju spisovateľ napísal, ako dlho ju písal a podobne.Veľmi pekne ďakujeme.

Odpovedať

—————

Dátum: 28.11.2015

Vložil: Jaro

Titulok: Re:Ježkovci-ZŠ Tulipánová

Ďakujem vám za príspevok,ale hlavne za pekne pripravenú a vydarenú besedu a vlastne za pozvanie na jej realizáciu.

Odpovedať

—————

Dátum: 25.11.2015

Vložil: Mariana

Titulok: Ježkovci

Táto knižka je úžasná, jedinečná a neopakovateľná, napísaná s veľkou láskou nielen k deťom ale aj k rodine, k vzťahom v rodinách a súčasne aj k rodnému mestu. Sú to príbehy ktoré zaujmú tak deti ako aj dospelých svojou originalitou a jednoduchosťou, každý tam nájde niečo zaujímavé ale aj poučné. Povedala by som že napísal ich sám život a bohaté životné skúsenosti autora ktorý to dal do knižkovskej podoby.
Nádherné detské ilustrácie sú veľmi pekné, teda dedko a vnúčatká majú veľa spoločného, umelecké sklony a vzťah k umeniu a lietaratúre. Keď vnúčatá vyrastú a budú rozprávať rozprávky svojim deťom určite si spomenú na svoje krásne pocity keď im to vymýšľal a rozprával ich dedko. Odporúčam túto knižku každému, veď rozprávky sú najkrajšie čítania!

Odpovedať

—————

Dátum: 28.11.2015

Vložil: Jaro

Titulok: Re:Ježkovci-Mariana

Ďakujem Marianka,ze veľmi pekné hodnotenie, je potešiteľné a inšpiratívne!

Odpovedať

—————